Bergen op Zoom - RSG 't Rijks
Terug naar overzicht
Bergen op Zoom - RSG 't Rijks
4611 EG
Bergen op Zoom
T 0164-242150
Volg ons op
Bekijk de website
www.rsgrijks.nl

Bergen op Zoom - RSG 't Rijks

School grootte
2391 leerlingen
Bekijk hier onze video
Maurick van Dijk
7415
T 06-13864944
mvdijk@rsgrijks.nl
Melroy Braat
7419
T 06-39773191
mbraat@rsgrijks.nl
Tjeerd Kloosterman
8190
T 06-19645984
tkloosterman@rsgrijks.nl
Rachel van Duivenbooden
8371
T 06-27455609
rvduivenbooden@rsgrijks.nl
Christian Goossens
8372
T 06-53218885
cgoossens@rsgrijks.nl
Marco Fokke
8373
T 06-14214648
mfokke@rsgrijks.nl
Bas de Hoog
8374
T 06-23775276
bdhoog@rsgrijks.nl
Fabian Sebregts
8375
T 06-34969332
fsebregts@rsgrijks.nl
Suzanne Dekkers
9087
T 0164-242150
sdekkers@rsgrijks.nl
Sidika Dormusheva
9088
T 0164-242150
sdormusheva@rsgrijks.nl
Samenwerkingen
knvb
Zwemvereniging Hieronymus
Handbalschool Brabant
Atletiekvereniging Spado
Stimulus Personal Health Center
Opleindingsoorten
MAVO (VMBO-TL)
VWO
HAVO
specialisaties
Kunst en Cultuur
Sportklassen en LO2/BSM
BCP
Technasium
Tweetalig Onderwijs (TTO) HAVO en VWO
WON-school (wetenschaps Oriëntatie Nederland)
Vooropleiding conservatorium
Topsport Talentschool (TTS)
LOOK
Wetenschapsklas
Oud leerlingen
Zwemmen, Synchroon zwemmen
Ceylan Dursun
2008 2e plaats NK synchroonzwemmen
2011/2012 Deelname EK Synchroomzwemmen
Watersport, Zeilen dames en heren
Dewi Couvert
2013 Europees Kampioen Laser Radial
2013 Nederlands Kampioen Laser Radial
2015 4e WK -21 jaar Laser Radial
Meer laten zien
Golf dames en heren
Rowin Caron
2010 1e plaats NK Strokeplay
2011 1e plaats Faldo Series Netherlands Championship U18
2013 Vertegenwoordiging Nederlands bij Europees Landenteam Kampioenschap
Meer laten zien
2012 1e plaats NK Matchplay en Brabants Open
2013 Winnaar Robbie Erven van Doren Trophee KLM Open
2015 1e plaats Brabants Open
2016 44 op wereldranglijst (WAGR)
Voetbal heren
Abel Tamata
2011/2012 1e elftal PSV
2012/2013 1e elftal Roda JC
2013/2014 1e elftal PSV
Meer laten zien
2015 1e elftal FC Groningen
2017 1e elftal ADO den Haag
Voetbal heren
Bart Nieuwkoop
2016-2017 1e elftal Feyenoord
2012 Nederlands Elftal onder 17
2015/2016 1e elftal Feyenoord
Meer laten zien
2015 Nederlands Elftal onder 20
Skiën, Snowboard freestyle/half pipe/slopestyle dames en heren
Niek van der Velden
2013/2014 18e plaats Europacup
2013/2014 3e plaats NK Halfpipe en Slopestyle Laax
2013/2014 2e plaats NK Big Air Laax
Meer laten zien
2013/2014 1e plaats overall Dutch Cup
2014/2015 Winnaar Dutch Cup - rookie men
2014/2015 Winnaar NK slopestyle - rookie men
2014/2015 Winnaar Europa Cup slopestyle Landgraaf
2015/2016 8e plaats Junioren WK slopestyle
2015/2016 7e plaats Junioren WK big air
2015/2016 Winnaar Rookie Fest Laax
2015/2016 Winnaar Europa Cup slopestyle Landgraaf
Voetbal heren
Joost Dumas
2014 2e plaats NK junioren A kogelslingeren
2018 Selectie Nederlands bobsleeteam
Atletiek, Werpnummers dames en heren
Linda Prop
2009 2de plaats, Kogelslingeren, Nederlandse Kampioenschappen B Junioren
2010 2de plaats, Discuswerpen, Nederlandse Kampioenschappen B Junioren
2010 2de plaats, Kogelslingeren, Nederlandse Kampioenschappen B Junioren
Meer laten zien
2011 2de plaats, Kogelslingeren, Nederlandse Kampioenschappen A Junioren
2012 2de plaats, Discuswerpen, Nederlandse Kampioenschappen A Junioren
2012 2de plaats, Kogelslingeren, Nederlandse Kampioenschappen A Junioren
Voetbal heren
Wicher Nijkamp
2009 1e plaats NK outdoor 110mH Jongens Junioren B
2010 2e plaats NK outdoor 110mH Jongens Junioren A
2011 3e plaats NK indoor 60mH Jongens Junioren A
Meer laten zien
2016 Europacups bobslee junioren
2016 EK junioren Bobslee
Atletiek, Werpnummers dames en heren
Lars Timmerman
2011 2e plaasts NK junioren
2016 74,50 meter NK senioren
2010 Deelname WK atletiek junioren
Meer laten zien
2018 Nederlands Kampioen Speerwerpen
Atletiek, Horden dames en heren
Isa Videler
2014 3e plaats Nederlands Kampioenschap MB-jun 400m
2014 Nederlands Kampioen MB-jun 400mH
2015 Nederlands Kampioen MB-jun 400mH
Meer laten zien
Atletiek, Werpnummers dames en heren
Stephan Huis in 't Veld
2015 NK B junioren 1e kogelslingeren
2016 NK A junioren 3e plaats kogelslingeren
Atletiek, Sprint dames en heren
Jim van Gorkum
2015 NK outdoor junioren B 100m 3e plaats
2016 NK indoor junioren A 60m 3e plaats
Atletiek, Lange afstanden (MiLa) dames en heren
Sanne van Gils
2015 NK Outdoor 5000m 3e plaats B junioren
2015 NK Indoor 1500m 3e plaats B junioren
Tennis dames en heren
Margriet Timmermans
2017 winnares 2 ITF Challenger dubbeltoernooien
Handbal heren
Joep Voermans
2018 selectie nederlands jeugdelftal
Golf dames en heren
Nordin van Tilburg
2017 4e plaats om NK strokeplay
2017 Nederlands kampioen t/m 18 jaar
2017 Deelname KLM Open
Meer laten zien
Atletiek, Lange afstanden (MiLa) dames en heren
Anouk Prop
2017 Brons op NK 800 meter A junioren
2016 Zilver NK indoor 800 meter
2017 Zilver NK 4x400 meter
Meer laten zien
Handbal heren
Tim de Laater
2018 Kampioen van Nederlands met Hellas
2018 Selectie voor Nederlands Team
Voetbal heren
Wout Neelen
2020 Profcontract getekend bij NAC Breda
Atletiek, Springnummers dames en heren
Marijke Wijnmaalen
2016 Zilver NK Indoor Polstokhoogspringen
2015 Goud NK Outdoor Polstokhoogspringen
2017 Goud NK Polstokhoogspringen
Meer laten zien
Basketball heren
Bas Leyte
2017 Selectie studiebeurs Tenerife
2018 Selectie voor Scolarship bij UNCG Spartans in Amerika
Voetbal heren
Jop van der Avert
2020 Transfer naar Willem II
2020 Debuut Eredivisie
Sporter per sport
Voetbal vrouwen 7 studenten
Voetbal mannen 4 studenten
Handbal mannen 3 studenten
Tennis 3 studenten
Golf 2 studenten
Atletiek 2 studenten
Wegwielrennen 2 studenten
Handbal dames 1 studenten
Para-zwemmen 1 studenten
Snowboard freestyle 1 studenten
Kunstrijden 1 studenten
Dressuur 1 studenten
IJshockey heren 1 studenten
Waterpolo mannen 1 studenten
Zwemmen 1 studenten
Motocross mannen 1 studenten
Tafeltennis heren 1 studenten
Baseball mannen 1 studenten
Bestand is opgeslagen