Hilversum - CVO 't Gooi
Terug naar overzicht
Hilversum - CVO 't Gooi
Terug naar overzicht
Hilversum - CVO 't Gooi
Terug naar overzicht
Hilversum - CVO 't Gooi
1217 GH
Hilversum
T 035-6216517
Volg ons op
Bekijk de website
www.cvogooi.nl

Hilversum - CVO 't Gooi

CVO 't Gooi verzorgt onderwijs van hoge kwaliteit  - van gymnasium tot leerwegondersteunend beroepsonderwijs - op vier vestigingen.
Elke vestiging richt zich op een specifiek segment en kenmerkt zich door een eigen cultuur.

Voortvloeiend uit de christelijke identiteit staan in de missie van CVO 't Gooi de volgende waarden centraal: ontwikkeling van eigen talent en dat van anderen,  verbondenheid met elkaar en met de wereld om ons heen en zorg voor iedereen als persoon.

Talenten en interesses van kinderen verschillen. Daarom heeft CVO 't Gooi een breed en gevarieerd aanbod van opleidingen, vakken, lessen en activiteiten voor leerlingen die het beste uit zichzelf willen halen en een fijne en leerzame schooltijd nastreven.
Als Topsport Talentschool kunnen de scholen van CVO 't Gooi specifieke voorzieningen bieden voor leerlingen die onderwijs en topsport combineren.

School grootte
2299 leerlingen
kengetallen
Niet beschikbaar
Jerry van Room
6200
J.vanroom@savorninlohman.nl
Bernhard Broekhuis
6201
B.broekhuis@hilfertsheem.nl
Esther Deltour
6198
E.Deltour@comeniusnet.nl
Michiel Hess
8232
T 0356215751
m.hess@comeniusnet.nl
Duncan Bax
8233
d.bax@comeniusnet.nl
Annagreet Hoogterp
8234
a.hoogterp@comeniusnet.nl
Armand Tenten
8235
a.tenten@comeniusnet.nl
Christina de Jonge
8236
c.dejonge@comeniusnet.nl
Heleen Schoonenberg
8237
h.schoonenberg@comeniusnet.nl
Jeremias Alfons
8238
j.alfons@comeniusnet.nl
Mariëtte Sips
8239
m.sips@comeniusnet.nl
Sarah van der Pauw
8240
s.vanderpauw@comeniusnet.nl
Stijn van Wolferen
8241
s.vanwolferen@comeniusnet.nl
Samenwerkingen
Rugby Academy Midden Oost
FC Utrecht
honkbalschool Scimistars
Vereniging Sport Utrecht / Olympisch Netwerk Midden Nederland
Opleindingsoorten
HAVO
VWO - Atheneum
VWO - Gymnasium
vmbo - KB (Kaderberoepsgerichte leerweg)
vmbo - BB (Basisberoepsgerichte leerweg)
vmbo - GT (Gemengde Leerweg, Theoretische leerweg)
mavo (VMBO-TL)
LeerWeg Ondersteunend Onderwijs (lwoo)
Specialisaties
Gezonde School
Topsport Talentschool (TTS)
WON (Wetenschaps Oriëntatie Nederland)
Sportklas
BSM
Excellente school 2019-2021 (MAVO)
Oud leerlingen
Sporter per sport
Rugby, 15 a side heren 63 studenten
Baseball heren 23 studenten
Tennis dames en heren 18 studenten
Voetbal heren 9 studenten
Watersport, Zeilen dames en heren 8 studenten
Hockey dames 4 studenten
Tafeltennis heren 3 studenten
Schaatsen, Langebaan dames en heren 3 studenten
Vechtsport, Judo dames en heren 2 studenten
Voetbal vrouwen 2 studenten
Motorsport, karten/rally/autosport dames en heren 2 studenten
Wielersport, BMX dames en heren 1 studenten
Golf dames en heren 1 studenten
Hippisch, Eventing dames en heren 1 studenten
IJshockey heren 1 studenten
Zwemmen, Waterpolo dames 1 studenten
Zwemmen dames en heren 1 studenten
Roeien dames en heren 1 studenten
Bestand is opgeslagen